Zespół

Naszą siłą jest ogromne doświadczenie i multidyscyplinarne spojrzenie, które potrafi generować świeże i inteligentne rozwiązania. Synergię osiągamy dzięki niesłabnącej pasji, elastyczności i zaangażowaniu we wszystko, co robimy.

Mistrzyni słowa w wielu językach i racjonalnego podejścia do realizacji projektów. Z radością i zaangażowaniem otacza swoją opieką i merytorycznym wsparciem naszych Klientów. Monika to Strategy Director z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie marketingu segmentu B2C, z dyplomem MBA, certyfikowany Moderator Design Thinking.
Monika – Strategy Director
Niepoprawna optymistka z dużą potrzebą generowania nowych idei. Zmiana to jej żywioł. Agnieszka ma na swoim koncie efektywne międzynarodowe procesy zarządzania zmianą, rebrandingi oraz strategie komunikacji w obszarach B2B & B2C kategorii building, certyfikowany Moderator Design Thinking.
Agnieszka – Business Development Director
Człowiek orkiestra, który zawsze znajduje najbardziej optymalne rozwiązanie, dzięki nieprzebranym zasobom wiedzy merytorycznej, doświadczeniu i pasji do odkrywania nieoczywistych powiązań. Cechy nie do przecenia przy realizacji projektów IT.
Marcin – IT Project Manager
Pieskie życie? Nic podobnego! Maciej to kreatywność i bezproblemowe nastawienie nawet do najbardziej wymyślnych oczekiwań naszych Klientów. Codziennie udowadnia, że grafika może łączyć design z pragmatycznym podejściem do marketingu.
Maciej – Art Director
Sportowiec wyczynowiec zawsze dobiegający do celu. W metodyczny i poukładany sposób generuje trójwymiarowe światy doskonałe. A w realu mistrz barista, który rozpieszcza nas wypiekając ekologiczne mufinki, tarty i placki.
Mac – 3D Designer
Zgrany nie tylko ze swoją gitarą, ale też genialnie dostrojony do wizualizacji i wprawiania w ruch najśmielszych wizji. Projekt w proszku i nie ma co pokazać? Bez obaw, Zed poradzi sobie świetnie i w ekspresowym tempie stworzy coś, czego jeszcze świat nie widział.
Zed – 3D Motion Designer
Z wyjątkową finezją spawa biznesy i generuje ruch w interesie. W jego niemałej postaci bije wielkie serce do innowacyjnych projektów, złożonych budżetów i … excela.
Paweł – Innovation Project Manager
Masz pytania?
Wróć do góry